INFORMACIJA SENJORAMS, VYRESNIEMS NEI 70 M., DĖL VAKCINACIJOS NUO COVID-19

Norime pranešti, kad pradėjome 70-75 m. senjorų registraciją skiepams. Su kiekvienu asmeniu (70-75 m.) per ateinančias darbo dienas individualiai telefonu susisieks Jūsų slaugytoja.

· Slaugytoja paklaus apie asmens apsisprendimą dėl skiepo. Jei senjoras pageidaus skiepo, darbuotojas jį įtrauks į norinčių vakcinuotis asmenų sąrašą ir informuos apie senjorui paskirtą konkretų atvykimo laiką bei vietą vakcinavimui.

· Jei senjoras yra vyresnis nei 75 m. ir nesulaukė skambučio iš mūsų įstaigos darbuotojo (dėl kokių tai techninių kliūčių ar pasikeitusio asmens tel. numerio, kurio įstaiga nežino ir todėl negali susisiekti su savo pacientu ar kt.), rekomenduojame pačiam senjorui arba su artimo asmens pagalba susisiekti su savo padaliniu ir pranešti apie norą skiepytis.

· Senjorai, kurie negalės atvykti į vakcinacijos vietas, bet norės skiepytis, bus vakcinuojami jų namuose. Apie pageidavimą skiepytis namuose praneškite savo slaugytojai ir su jumis individualiai telefonu susisieks mūsų slaugos namuose komandos darbuotojai.

Kitos naujienos