Programa – Eik ir sveik

UAB „Mano šeimos gydytojas“ pradeda vykdyti Įstaigos pacientų sveikatos stiprinimo programą, pavadintą „EIK ir SVEIK“. Programa vyks kiekvieną savaitės ketvirtadienį, 12-12.45 Klaipėdos m. poilsio parke. Susitiksime čia:

Šią programą ves kineziterapeutė, šiaurietiškojo ėjimo instruktorė ir Gyvensenos medicinos magistro studijų studentė, Įstaigos medicinos auditorė Vilma Juostė-Hassanein.

Programą sudaro: Vaikščiojimas gryname ore kartu 45 min. Vaikščiojimo metu būsima gyvensenos medicinos specialistė Jums pristatys 15 min. mokslu pagrįstą informaciją  aktualia gyvensenos medicinos tema: mityba, fizinis aktyvumas, streso valdymas, miego kokybė, žalingų įpročių atsisakymas.

Kodėl vaikščiojimas? Todėl, jog mes visi tai mokame, tai galima daryti bet kur, tai yra naudinga ir nepavojinga mūsų kūnui, tai nereikalauja jokių papildomų investicijų ir tai yra pati geriausia fizinio aktyvumo forma.

Kas ta Gyvensenos medicina? Tai nauja moksliniais faktais patvirtinta medicinos sritis, kuri padeda stiprinti sveikatą ir atsikratyti lėtinių ligų sukeltų simptomų arba juos kontroliuoti koreguojant paciento gyvensenos įpročius mitybos, fizinio aktyvumo, streso valdymo, miego, žalingų įpročių atsisakymo srityse.

Kviečiame prie mūsų Įstaigos prisirašusius pacientus dalyvauti Programoje.

„Gera sveikata ir laimingas gyvenimas yra pasirinkimo, o ne pasyvaus atsitiktinumo dalykas“ – sako knygos autoriai prof. A.Kirkutis ir H.Diehl.

Būkite visi sveiki, nuoširdžiai lauksime Jūsų,

UAB „Mano šeimos gydytojas“

Administracija

Kitos naujienos

Aktualu vairuotojams

Aktualu vairuotojams

Nuo 2024 m. vairuotojo pažymėjimo galiojimas bus susietas su vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininės pažymos...