ATVYKĘ BE IŠANKSTINIO SUSITARIMO TELEFONU, RASITE UŽDARYTAS ĮSTAIGOS DURIS

Konsultaciją “gyvai” suorganizuoti gali tik jūsų šeimos slaugytojai ir gydytojai. Matome, kad mus atakuojantis virusas kelia ne tik sveikatos sutrikimus, bet daug baimių ar nerimo, todėl užtikriname jus, kad galime ir toliau bendrauti tik ne akis į akį, o nuotoliniu būdu. Kaip ir anksčiau, mes pasiruošę išklausyti visus jūsų nusiskundimus, bet pirmiausia – telefonu (846322422), ar elektroniniu paštu (info@manoseimosgydytojas.lt). Labai prašome jūsų kantrybės, skambinant telefonu, greičiausia, kad telefoninės linijos bus labiau apkrautos ir reikės ilgiau luktelėti, bet mes tikrai labai norime jums padėti ir girdėti kiekvieną iš jūsų, todėl stengsimės atidaryti naujų telefoninių linijų ir paskirti daugiau darbuotojų, galinčių atsiliepti į jūsų skambučius.

Mūsų slaugytojos taps jūsų pirmo kontakto klausytojomis, nes yra puikiai pasirengę konsultuoti įvairiais sveikatos klausimais. Tai profesionalai – arčiausiai jūsų ausies, jeigu galime taip pasakyti. Paaiškėjus, kad jūsų sveikatos problema, negali būti išspręsta telefonu, rasime bendrą sutarimą, ką daryti toliau. Norime priminti, kad receptus vaistams, medicininėms priemonėms mes galime išrašyti nuotoliniu būdu, taip pat galime išduoti ir pratęsti jūsų nedarbingumo pažymėjimą, galime net ir siuntimus kitiems specialsitams rašyti elektroniu būdu, jei tik bus tokia būtinybė.

Taigi norime jus nuraminti – mes, kaip buvome, taip ir toliau esame šalia savo pacientų, jūs mums esate svarbūs, mes norime ir galime jumis rūpintis, net ir nelaikydami už rankos, na, bent jau kol kas… Netrukus gyvenimas grįš į savo vėžes ir tikimės, kad kartu turėsime patirtį, kuri mus ne atitolins, bet suartins ir leis išbandyti naujas galimybes girdėti ir padėti.

Dar kartą norime priminti, kad liktumėte namuose, plaukite/dezinfekuokite rankas, čiaudėkite/kosėkite į alkūnę, laikykitės saugaus atstumo, venkite susibūrimo vietų, vėdinkite ir drėkinkite namus, naudokite vienkartinius rankšluosčius, sekite naujienas ir laikykitės sveikatos ministerijos, visuomenės sveikatos centro, savivaldybės nurodymų.

Daugiau informacijos dėl naujojo koronaviruso galima teirautis:

– Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 (pasireiškus gripui būdingiems ligos simptomams – karščiavimui, kosuliui, gerklės skausmui ar apsunkintam kvėpavimui – po kelionės į užsienio šalis ar po kontakto su tikėtinu koronaviruso nešiotoju; norint pasikonsultuoti, kilus klausimų) – visą parą, visoje Lietuvoje, nemokamai;

– Nacionalinio visuomenės sveikatos centro karštąja linija tel. +370 618 79984 ir +370 616 94562 (visą parą);

– elektroniniu paštu koronavirusas@sam.lt.

Posted in Uncategorized.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.