NAUJOS APYLINKĖS

Dėkojame, kad renkatės mūsų įstaigą, mes ir toliau norime rūpintis jūsų šeimų sveikata, kaip nuoširdžiai tai darėme iki šiol. tad laukiame jūsų tiek susirgus, tiek profilaktiškai besitikrinant, kad kuo ilgiau išliktumėte sveiki!

Nepaprastai džiaugiamės į mūsų kolektyvą atėjus darbuotis naujai, puikiai mokslus baigusiai, į užsienius neišvykusiai, profesionaliai, energingai, nuoširdžiai ir  mielai šeimos gydytojai Vaidai Leimantienei, kuri darbuosis žardės padalinyje. pacientai, kurie norėjo lankytis žardėje, bet nebuvo priregistruoti dėl didelių ten dirbusių gydytojų apylinkių, dabar gali vėl atvykti ir, esame tikri, nenusivils naująja mūsų šeimos gydytoja Vaida.

Taip pat informuojame, kad N. uosto padalinyje sparčiai pilnėja šeimos gydytojos Žemynos Šimkutės apylinkė, tad nedelskite, jei gyvenate centre ir dar neturite tikro savo šeimos gydytojo, kokia yra gydytoja Žemyna.

Nuo birželio 3d.  po vaikelio auginimo atostogų grįžo visų jos pacientų pasiilgta šeimos gydytoja Jūratė Lenčiauskaitė-Jockienė, kuri tęs darbą dragūnų padalinyje, kviečiame registruotis konsultacijoms.

Tie, kurie lankėtės pas šeimos gydytoją Redą Šulčytę,  ir toliau galėsite lankytis tame pačiame dragūnų padalinyje, tiesa bus pasikeitęs jūsų gydytojos darbo laikas, prašome teirautis registratūroje arba mūsų puslapyje.

Posted in Uncategorized.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.