Nuo lapkričio mėnesio keisime darbo grafikus ir nebepriimsime iš anksto neregistruotų pacientų, jeigu jiems nebus reikalinga skubioji pagalba

Gerbiami ir brangūs mūsų pacientai,

Neseniai įvyko mūsų įstaigos gydytojų susirinkimas. Jo metu aptarėme įstaigos planus akreditacijai, kurios pagrindinis tikslas – siekti geresnės paslaugų kokybės jums.

Kad gydytojo konsultacija būtų efektyvi, jai turime skirti bent 15 minučių, todėl primygtinai prašome jūsų visada registruotis iš anksto, nes atvykę be išankstinio užsirašymo, nukenčiate ne tik patys, bet ir užsiregistravę konsultacijai pacientai, nes jų konsultavimo laiką tenka trumpinti, įterpiant netikėtai atvykusius pacientus, bet konsultavimo kokybė blogėja, o tai sukelia nepaprastai didelį stresą gydytojui,  atsiranda klaidos galimybė, kuri gali būti labai skaudi.

Nuo lapkričio mėnesio keisime darbo grafikus ir nebepriimsime iš anksto neregistruotų pacientų, jeigu jiems nebus reikalinga skubioji pagalba. Skubios pagalbos būklių sąrašą rasite mūsų internetiniame puslapyje arba registratūroje. Atkreipiu jūsų dėmesį, kad siuntimo arba kompensuojamų medikamentų išrašymas nėra skubi pagalba, todėl savo vizitus pas gydytojus planuokite iš anksto, registruojame net mėnesiui į priekį.

Dėkoju, kad suprantate mūsų darbo specifiką, renkatės mūsų įstaigą ir labai tikiuosi jūsų supratingumo.

Direktorė

Rūta Radzevičienė-Jurgutė

 

Posted in Uncategorized.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.