mano seimos gydytojas

Mielieji gydytojos Ingos Baltrušaitytės pacientai

Labai apgailestauju, kad atvykę į polikliniką ar registruodamiesi internetu, neberadote savo gydytojos.. Taip susiklostė situacija, kad mums ir gydytojai teko daryti sunkų sprendimą, keičiant darbo vietą. Suprantu Jūsų nusivylimą, kai, bendravus su gydytoja daugiau kaip metus, kai jau žinomos Jūsų ligos ir šeimos reikalai, tenka viską pradėti iš naujo…Bet gyvenimas kartais verčia daryti labai sunkius sprendimus, ir šis sprendimas yra vienas iš tokių.
Labai tikiuosi, kad Jūsų naujoji gydytoja Roberta Narkevičiūte Jūsų neapvils, pateisins lūkesčius ir Jūs jau po pirmos konsultacijos galėsite pasitikėti ir džiaugtis naująja savo šeimos gydytoja. Tai tikrai labai motyvuota, jautri ir profesionali gydytoja. Mes ją pažįstame nuo rezidentūros laikų, labai džiaugiamės, kad ji dirba pas mus, o aš, kaip įstaigos direktorė, jaučiuosi visiškai rami, rekomenduodama Jums tęsti savo sveikatos priežiūrą pas gydytoją Robertą.
Apylinkėje toliau darbuosis Jūsų slaugytoja Loreta Davalgienė, kuri tarpininkaus, bendraujant su gydytoja ir patars Jums rūpimais klausimais.

Nuoširdžiai,
UAB MANO ŠEIMOS GYDYTOJAS
Direktorė
Rūta Radzevičienė Jurgutė

Posted in Uncategorized.

One Comment

  1. Persirašiau pas daktarę Robertą nuo 2016 metų spalio, žinodama tik tai, kad tai yra labai jauna, nauja gydytoja. Džiaugiuosi, kad paklausiau nuojautos ir perėjau būtent pas ją: tai yra ne tik kūno negalavimų, bet ir sielos gydytoja, labai žmogiška, kompetentinga, itin įdėmiai ir tiksliai vertinanti paciento būklę, priimanti labai teisingus medicininius sprendimus bei labai empatiška. Ši daktarė gydo ne išrašytu “siuntimu kitur”, bet savo gerumu, įsijautimu į sunegalavusio žmogaus bėdą, šiltu žodžiu ir, be abejo, savo akivaizdžia neabejotina kompetencija. Ačiū mielai daktarei už kantrybę, gilias žinias, dėmesingumą ir visapusišką pagalbą sprendžiant medicininius klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.